beehive-shufa.jpg

ניהול קשרים עסקיים בינלאומיים דורש לא רק התאמה עסקית ואינטרס משותף, אלא גם יכולת אמיתית ליצור תקשורת ולגשר על פערי השפות והתרבות. כיום, המשק הישראלי מנהל קשרי מסחר ענפים מול גורמים שונים בסין. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, היקף הסחר בין המדינות עומד על כ-8 מיליארד דולרים והמגמה רק הולכת וגדלה. היות והשוק הסיני מתאפיין במנטליות שונה מהמשק הישראלי, חשוב כי ניהול עסקים מול סין ייעשה אגב תמיכה וליווי מצד מתרגם סיני מקצועי.

מתרגם מיומן ומקצועי לשפה הסינית הינו ללא ספק גורם מכריע ומשפיע בעת התנהלות מול עוסקים/ספקים/לקוחות סינים. כמו כן, מומלץ כי שירותי תרגום לסינית לא יסתיימו רק בתרגום טכני של מסמכים או טקסטים בלבד. מתרגם סיני מקצועי יכול להעניק לכם, העוסקים הישראליים, גשר אמיתי מעל מחסומי תרבות ושפה.

היות ותקשורת הינה אחד ההיבטים החשובים בעת ניהול מו"מ עסקי, איכותו של התרגום לסינית משפיעה באופן ישיר ומשמעותי על הפגישה מול הגופים הסיניים השונים. תרגום מקצועי ומיומן לסינית, המשלב בין ידיעת השפה (על ניביה השונים) לבין הכרת התרבות והקודים החברתיים, יסייע ליצירת מערכת יחסים ארוכת טווח בין הצדדים. כמו כן, תרגום זה מאפשר גם תקשורת ברורה ויעילה, ואיכותו במהלך יצירת חוזה לא תסולא בפז.

תרגום לסינית / מסינית בכתב

cllgrphy2

"סודמן הקשר לסין" מציעה לכם נבחרת של מתרגמים מקצועיים אשר מורכבת מאנשי מקצוע סיניים וישראלים. המתרגמים המקצועיים שלנו אינם רק בעלי ידע נרחב בשפה הסינית (ובשפות נוספות כגון אנגלית, ערבית, ספרדית, צרפתית ועברית), אלא הם מעורים היטב בתרבות הסינית ויודעים כיצד להתנהל מול הגופים השונים במזרח הרחוק.

"סודמן הקשר לסין" מספקת לכם שירותי תרגום נרחבים בנושאים כגון תרגום אתרים, מסמכים משפטיים, ראיונות, פגישות אירוח, סוגיות רפואיות, נושאים משפטיים, תרגום קטלוגים, תרגום חוברות שיווק, ניהול טקסטים שיווקיים ופרסומיים, תרגום חוברות הפעלה ועוד.

לפניכם שירותי תרגום לסינית ברמה הגבוהה ביותר העוברים בקרת איכות קפדנית לכל עבודה ומשימה. מסירתו של הטקסט המתורגם יכולה להיות על ידי מגוון פלטפורמות תקשורתיות, החל מדואר פיסי וכלה באי-מייל וקישורים און-ליין. אנו עובדים מול כל סוגי הקבצים כגון Word , Excel , PDF , HTML ועוד. הצעת המחיר בנוגע לתרגום לסינית מחברת "סודמן הקשר לסין" ניתנת במהירות וללא עלות, וזאת לאחר בחינת הטקסט העומד על הפרק. עלותן של עבודות התרגום מחושבת על בסיס הפרויקט ומושפעת ממספר פרמטרים כגון:

  • אורך הטקסט.
  • מורכבות הטקסט ונושא הטקסט.
  • הזמן הדרוש לשם ביצוע העבודה.
  • התחייבות לאיכות גבוהה מבחינת שירותי תרגום לסינית.
  • התחייבות לשמירה על סודיות, הן עבור לקוחות עסקיים והן עבור לקוחות פרטיים.

 

תרגום לסינית בעל פה

בדומה לכל קשר עסקי או אישי, פעמים רבות יש צורך בתרגום סימולטני הנעשה בעל פה ובזמן אמת. כך גם לגבי קשרים מול גופים וגורמים בסין. "סודמן הקשר לסין" מספקת לכם שירותים של תרגום סינית בעל פה. תרגום סימולטני זה, יכול לבוא לידי ביטוי במספר אופנים.

לדוגמא, ליווי משלחות לסין (או אירוח אורחים מסין בישראל), ניהול מו"מ באמצעות טלפון ושיחות ועידה, התכתבות בצ'טים אינטרנטיים, ליווי תכתובת מייל ועוד. אנו יכולים גם להציע מתרגם צמוד המלווה אתכם לא רק בהתנהלות העסקית מול הגופים בסין אלא מבצע עבורכם שירותים רבים נוספים כגון ניהול מו"מ, התנהלות מול רשויות וגופים פרטיים (לדוגמא, בתי מלון, רשויות הגירה וכו') ועוד.

תרגום לסינית בעל פה ניתן על ידי חברת "סודמן הקשר לסין" במגוון תחומים כגון פגישות עסקיות, פגישות פרטיות, צרכי חינוך ורפואה, טקסטים משפטיים וחוזים, ראיונות ממשלתיים, הדרכות עובדים, דיונים וישיבות, סדנאות וקורסים, ביקורי נימוסין, חקירות משטרתיות ועוד.