• ליווי משלחות מסין

  מתרגם מקצועי וברמה גבוהה יסייע לכם לתקשר עם עמיתיכם הסיני בצורה הטובה ביותר. תקשורת זו תהווה את הבסיס המושלם לרקימת מערכת יחסים פוריה אשר תוכל להוליד שיתופי פעולה עסקיים ביניכם. הצוות המקצועי של "סודמן הקשר לסין" מורכב לא רק ממתרגמים מיומנים, אלא גם ממומחים המכירים היטב את התרבות והמנטליות הסינית. כמו כן, אנו מסייעים גם במתן הרצאות והכנות לקראת התקשרות
  +המשך לקרוא
 • תרגומים סינית-אנגלית-עברית

  "סודמן הקשר לסין" מציעה לכם נבחרת של מתרגמים מקצועיים אשר מורכבת מאנשי מקצוע סיניים וישראלים. המתרגמים המקצועיים שלנו אינם רק בעלי ידע נרחב בשפה הסינית (ובשפות נוספות כגון אנגלית, ערבית, ספרדית, צרפתית ועברית), אלא הם מעורים היטב בתרבות הסינית ויודעים כיצד להתנהל מול הגופים השונים במזרח הרחוק. היות ותקשורת הינה אחד ההיבטים החשובים בעת ניהול מו"מ עסקי, איכותו של התרגום
  +המשך לקרוא
 • 1
 • 2

תרגום, ליווי וייעוץ עסקי לסין

בפברואר 2013, נפל דבר בכלכלה העולמית. לראשונה, מאז 1945, כלכלת ארה"ב "ויתרה" על הבכורה בתור מעצמת המסחר הגדולה בתבל. סין, השנייה בדירוג במשך שנים, כבשה את המקום הראשון והיא נחשבת כיום למעצמה המסחרית החשובה והגדולה בעולם. ואכן, עם היקף סחר כולל העומד על כ-3.87 טריליון דולר, ועודפי סחר בשיעור של כ-231 מיליארד דולרים נוספים, הרי שאין ספק כי "הדרקון התעורר".

עוצמתה הכלכלית של סין לא נעלמה גם מעיניהם של היזמים והתעשיינים הישראלים. כיום, ישראלים רבים פועלים ב"אפיק הסיני" וזאת במסגרת ייבוא, יצוא, יזמות טכנולוגית משותפת, היי טק ועוד. על פי נתוני "המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין לאומי", היקף הסחר בין ישראל וסין עומד על כ-8 מיליארד דולרים בשנה (ייצוא וייבוא). כמו כן, מדובר בשוק שרק הולך ומתרחב.

 

פערי תרבות וחשיבות ליווי משלחות מקצועי בעת ניהול עסקים מול סין

group-img-tao-1יבואנים ישראלים רבים מייבאים סחורות מסין ועובדים מול גורמים שונים במשק הסיני. כמו כן, חברות ישראליות פועלות ומשקיעות בסין, וזאת באפיקים רבים ומגוונים. החל מייצוא, דרך שיתופי פעולה טכנולוגיים ותעשייתיים, וכלה בקשרים עסקיים רחבי היקף. בשל פערי התרבות והשוני המנטלי, אחד האלמנטים החשובים ביותר בדרך להצלחה בעסקים מול המשק הסיני טמון בתקשורת בין הצדדים.

בדומה לכל התקשרות עסקית בינלאומית, התנהלות נכונה ויעילה המבוססת על הקודים והנורמות הקשורים לתחום והענף, הינה חלק בלתי נפרד מהמהלך העסקי. כאשר מדובר בהתקשרות ישראלית-סינית, חשוב בהחלט לפעול במקצועיות ראויה בעת פיתוח הקשרים ובניית מערכת היחסים ההדדית. בין אם אתם מתכננים פגישה בינלאומית עם לקוחות/ספקים סינים, ובין אם אתם עומדים לארח אורח מסין, חשוב כי תתכוננו היטב לפגישה, ולא רק מבחינת תרגום טקסט באופן טכני בלבד.

תקשורת עסקית מול סין – מרכיב חשוב להצלחה

תקשורת מול גורמים עסקיים בסין דורשת לא רק הבנה פורמאלית של הדברים הנאמרים, אלא גם הפנמה של המנטליות והקודים ההתנהגותיים העומדים מאחורי הטקסט הדומם. אי לכך, עסקים ישראליים הפועלים מול השוק הסיני נעזרים במתורגמנים וגורמים מקצועיים לליווי משלחות בעת ניהול עסקים מול סין. תרגום זה, היכול להתבצע באופן סימולטני ובזמן אמת, מספק לעוסק הישראלי את האפקטיביות הדרושה. ואכן, מדובר אפוא במרכיב חשוב ביותר מבחינת סיכויי ההצלחה של המיזם ו/או המהלך העסקי.

ליווי משלחות לסין כולל לא רק תרגום נקודתי אלא סיוע שלם מבחינת הבנת הלקוח/הספק הסיני. מתרגם מקצועי מהווה אפוא גורם מכריע שאין בלתו מבחינת איכות הפגישה והתגברות על פערים תרבותיים וקודים עסקיים.

איכות התרגום תבוא לידי ביטוי באיכות התוצאה וניתן בהחלט לומר כי תרגום סינית מקצועי מתורגם לא אחת להצלחה פיננסית. תרגום יעיל ואיכותי, המתקיים באופן קונסיסטנטי ובהתאם לזמינות מיידית, משפיע באופן משמעותי על איכות התקשורת מול כל גוף עסקי בסין. היכולת לתקשר ביעילות ובבהירות מול הלקוח/הספק/האורח מסין מאפשרת לך, בעל העסק הישראלי, ליצר מערכת יחסים ארוכת טווח עם שותפיך מהמזרח הרחוק.

סודמן הקשר לסין – הדרך שלך להצלחה

"סודמן הקשר לסין" מספקת לכם שירותי ליווי משלחות לסין, תרגום עסקי לסינית, ייעוץ והדרכה בנוגע לתרבות הסינית (בדגש על קודים עסקיים ונורמות התנהגותיות במרחב הפיננסי הסיני), ניהול מו"מ מול מפעלים/ספקים סיניים, מציאת פתרונות לוגיסטיים בעת ניהול עסקים ב/מול סין, שירותי תרגום עוקב תרגום המבוצע לאחר שהדובר סיים את דבריו ולא בו בעת) ותרגום דו-כיווני של אי-מיילים. כמו כן, אנו מסייעים גם בעת ניהול פרויקטים בסין, ויכולים לבצע עבור הלקוח הישראלי ביקורת מפעלים בסין ועוד.

written by:

מאמרים אחרונים

 • 10 הטעויות הגדולות ב-יבוא ממפעלים מסין +

  במידה ואתם מעוניינים במסחר מול סין, לפניכם רשימת 10 הטעויות הנפוצות בתהליכי היבוא מסין שידיעתם תחסוך לכם גם זמן וגם המשך לקרוא
 • האם כדאי לייבא בעצמך מסין +

  האם כדאי לייבא לבד מסין או שעדיף לעבוד עם סוכן אמין שינהל עבורך  את פרוייקט הייבוא מסין ? המשך לקרוא
 • 1
 • ליווי משלחות מסין +

  הכלכלה הסינית הינה מערכת המסחר הגדולה בעולם. למעשה, בשנת 2013, סין הדיחה את ארה"ב ממעמדה במקום הראשון (לראשונה מאז מלחמת המשך לקרוא
 • תרגום לסינית +

  ניהול קשרים עסקיים בינלאומיים דורש לא רק התאמה עסקית ואינטרס משותף, אלא גם יכולת אמיתית ליצור תקשורת ולגשר על פערי המשך לקרוא
 • יבוא מסין +

  על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, היקף הייבוא מסין לישראל עמד בשנת 2012 על סחורות וטובין בשווי כולל של למעלה המשך לקרוא
 • ניהול פרוייקטים בסין +

  גורמים רבים במשק הישראלי גילו זה מכבר את הפוטנציאל והעוצמה הכלכלית הטמונים במשק הסיני. סין נחשבת כיום למעצמת המסחר הגדולה המשך לקרוא
 • לוגיסטיקה בסין +

  אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת ניהול מסחר בינלאומי הוא הלוגיסטיקה. בשל המרחק הגיאוגרפי, אשר מלווה באופן טבעי בפערים תרבותיים וקודים המשך לקרוא
 • ביקורת מפעלים בסין +

  "סודמן הקשר לסין" הוקמה מתוך מטרה לסייע לעוסקים ישראליים בעת ההתנהלות מול המשק הסיני. בימים בהם היקף הסחר בין ישראל המשך לקרוא
 • 1

בין לקוחותינו:

ניהול קשרים עסקיים בינלאומיים דורש לא רק התאמה עסקית ואינטרס משותף, אלא גם יכולת אמיתית ליצור תקשורת ולגשר על פערי השפות והתרבות. כיום, המשק הישראלי מנהל קשרי מסחר ענפים מול גורמים שונים בסין. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, היקף הסחר בין המדינות עומד על כ-8 מיליארד דולרים והמגמה רק הולכת וגדלה. היות והשוק הסיני מתאפיין במנטליות שונה מהמשק הישראלי, חשוב כי ניהול עסקים מול סין ייעשה אגב תמיכה וליווי מצד מתרגם סיני מקצועי.

מתרגם מיומן ומקצועי לשפה הסינית הינו ללא ספק גורם מכריע ומשפיע בעת התנהלות מול עוסקים/ספקים/לקוחות סינים. כמו כן, מומלץ כי שירותי תרגום לסינית לא יסתיימו רק בתרגום טכני של מסמכים או טקסטים בלבד. מתרגם סיני מקצועי יכול להעניק לכם, העוסקים הישראליים, גשר אמיתי מעל מחסומי תרבות ושפה.

היות ותקשורת הינה אחד ההיבטים החשובים בעת ניהול מו"מ עסקי, איכותו של התרגום לסינית משפיעה באופן ישיר ומשמעותי על הפגישה מול הגופים הסיניים השונים. תרגום מקצועי ומיומן לסינית, המשלב בין ידיעת השפה (על ניביה השונים) לבין הכרת התרבות והקודים החברתיים, יסייע ליצירת מערכת יחסים ארוכת טווח בין הצדדים. כמו כן, תרגום זה מאפשר גם תקשורת ברורה ויעילה, ואיכותו במהלך יצירת חוזה לא תסולא בפז.

תרגום לסינית / מסינית בכתב

cllgrphy2

"סודמן הקשר לסין" מציעה לכם נבחרת של מתרגמים מקצועיים אשר מורכבת מאנשי מקצוע סיניים וישראלים. המתרגמים המקצועיים שלנו אינם רק בעלי ידע נרחב בשפה הסינית (ובשפות נוספות כגון אנגלית, ערבית, ספרדית, צרפתית ועברית), אלא הם מעורים היטב בתרבות הסינית ויודעים כיצד להתנהל מול הגופים השונים במזרח הרחוק.

"סודמן הקשר לסין" מספקת לכם שירותי תרגום נרחבים בנושאים כגון תרגום אתרים, מסמכים משפטיים, ראיונות, פגישות אירוח, סוגיות רפואיות, נושאים משפטיים, תרגום קטלוגים, תרגום חוברות שיווק, ניהול טקסטים שיווקיים ופרסומיים, תרגום חוברות הפעלה ועוד.

לפניכם שירותי תרגום לסינית ברמה הגבוהה ביותר העוברים בקרת איכות קפדנית לכל עבודה ומשימה. מסירתו של הטקסט המתורגם יכולה להיות על ידי מגוון פלטפורמות תקשורתיות, החל מדואר פיסי וכלה באי-מייל וקישורים און-ליין. אנו עובדים מול כל סוגי הקבצים כגון Word , Excel , PDF , HTML ועוד. הצעת המחיר בנוגע לתרגום לסינית מחברת "סודמן הקשר לסין" ניתנת במהירות וללא עלות, וזאת לאחר בחינת הטקסט העומד על הפרק. עלותן של עבודות התרגום מחושבת על בסיס הפרויקט ומושפעת ממספר פרמטרים כגון:

 • אורך הטקסט.
 • מורכבות הטקסט ונושא הטקסט.
 • הזמן הדרוש לשם ביצוע העבודה.
 • התחייבות לאיכות גבוהה מבחינת שירותי תרגום לסינית.
 • התחייבות לשמירה על סודיות, הן עבור לקוחות עסקיים והן עבור לקוחות פרטיים.

 

תרגום לסינית בעל פה

בדומה לכל קשר עסקי או אישי, פעמים רבות יש צורך בתרגום סימולטני הנעשה בעל פה ובזמן אמת. כך גם לגבי קשרים מול גופים וגורמים בסין. "סודמן הקשר לסין" מספקת לכם שירותים של תרגום סינית בעל פה. תרגום סימולטני זה, יכול לבוא לידי ביטוי במספר אופנים.

לדוגמא, ליווי משלחות לסין (או אירוח אורחים מסין בישראל), ניהול מו"מ באמצעות טלפון ושיחות ועידה, התכתבות בצ'טים אינטרנטיים, ליווי תכתובת מייל ועוד. אנו יכולים גם להציע מתרגם צמוד המלווה אתכם לא רק בהתנהלות העסקית מול הגופים בסין אלא מבצע עבורכם שירותים רבים נוספים כגון ניהול מו"מ, התנהלות מול רשויות וגופים פרטיים (לדוגמא, בתי מלון, רשויות הגירה וכו') ועוד.

תרגום לסינית בעל פה ניתן על ידי חברת "סודמן הקשר לסין" במגוון תחומים כגון פגישות עסקיות, פגישות פרטיות, צרכי חינוך ורפואה, טקסטים משפטיים וחוזים, ראיונות ממשלתיים, הדרכות עובדים, דיונים וישיבות, סדנאות וקורסים, ביקורי נימוסין, חקירות משטרתיות ועוד.

חגים קרובים בסין:

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.