hk-pnrm-bkgrnd22.jpg

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, היקף הייבוא מסין לישראל עמד בשנת 2012 על סחורות וטובין בשווי כולל של למעלה מ-5.3 מיליארד דולרים. מדובר בנתח משמעותי מבחינת שוק הייבוא המקומי ואין ספק כי חברות רבות בישראל הבינו (והפנימו), כמו חברות בכל העולם, את היתרונות הרבים הטמונים בעבודה מול "הדרקון הסיני".

כיום, ישראלים רבים מייבאים סחורות מסין ועובדים באופן ישיר מול מפעלים וגופים במזרח הרחוק. לעיתים הייבוא נעשה מסין למדינות אחרות, ולעיתים הסחורה מיובאת ישירות לישראל. עסקים וחברות בישראל משקיעים/ות משאבים וכספים משמעותיים בסין, הן בפיתוח מיזמים והן ברכישת סחורות וטובין.

היות ומדובר בעסקים בינלאומיים, החוצים יבשות ותרבויות, חשוב כי יבוא מסין יהיה לצד ליווי צמוד של מתרגם מקצועי. בחברת "סודמן הקשר לסין" אנו לא מספקים רק שירותי תרגום סינית באופן טכני. נבחרת המתרגמים שלנו מורכבת מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, אשר מכירים היטב את התרבות והמנטליות הסינית. כמו כן, הם מעורים גם באלמנטים העסקיים בסין ובישראל ומסוגלים לגשר על הפערים וליצור בין הצדדים "שפה משותפת".

ליווי מיומן זה, המבוסס על ידיעת השפה הסינית (על ניביה השונים) והיכרות עם התרבות והקודים העסקיים, מסייע באופן ישיר ומשמעותי להצלחה בעסקים מול גופים/לקוחות/ספקים בסין. שירותי התרגום שלנו מאפשרים לכם לרקום מערכת יחסים אפקטיבית ויעילה מול גורמים שונים בסין בעת תהליך היבוא מסין.

"סודמן הקשר לסין" מספקת ללקוחות ישראליים מגוון שירותים בנוגע לייבוא מסין כגון:

איתור מוצרים ומפעלים בסין

canton-fair1במסגרת שירות היבוא מסין, אנו מסייעים ללקוח הישראלי לאתר את המוצר הנכון ליבואן, וזאת בהתאם לדרישות ספציפיות. יודגש, לא מדובר במשימה פשוטה כלל וכלל. כיום, פועלים בסין מאות אלפי מפעלים המחויבים לרמות שונות של איכות ותוצרת. ההיקף הרחב של המפעלים בסין יוצר קושי מסוים מבחינת בחירת המפעל הנכון. אי לכך, "סודמן הקשר לסין" יכולה לעמוד לימינכם.

אנו נמצאים בקשר רציף עם מפעלים מובילים וחברות מצליחות בסין. כמו כן, אנו מפעילים גם מערך סוכנים סיניים מקומיים המבצעים עבורנו בדיקות שונות בתהליך היבוא כגון ביקורת מפעלים בסין וכדומה. מיותר לציין כי מדובר בשירות שלא יסולא בפז, וזאת משום שהתקשרות מול מפעל חסר ניסיון ו/או נוכלים למיניהם, עלולה להסתיים במפח נפש של תהליך היבוא מסין. "סודמן הקשר לסין" מבצעת עבורכם סינון מפעלים איכותיים בלבד והיא מקפידה על איתור מפעלים הכולל עמידה על היבטים רלבנטיים (לרבות אחריות סוציאלית, מקצועיות, יעילות, ניסיון וכדומה).

תיווך ומשא ומתן

IMG 1848בעת ניהול פרויקטים בסין,ויבוא מסין, חשוב לנהל מו"מ יעיל המבוסס הן על אינטרס עסקי והן על "שפה משותפת". שפה זו איננה רק נוגעת לתרגום טכני בין הצדדים. "סודמן הקשר לסין" מספקת לכם שירותי ליווי משלחות לסין וסיוע מבחינת ניהול פרויקטים בסין. מיותר לציין כי איתור המפעל והמוצר המתאימים מהווים רק שלב ראשון בהתקשרות העסקית בתהליך היבוא מול הגורמים בסין. לאחר בחירת המפעל המתאים, יש לנהל משא ומתן יעיל. תרגום סיני איכותי יסייע לכם לגשר על הפערים התרבותיים, בהתאם להתחשבות בקודים עסקיים ונורמות תעשייתיות. המומחים שלנו מייצרים עבורכם דו-שיח מול המפעל המייצר ומסייעים בניהול המו"מ, לצד היבואן ומול הספק/המפעל. כמו כן, אנו מספקים גם שירותי הדרכה מקדימים (לדוגמא, לפני פגישות או שיחות רלבנטיות). במידה והלקוח הסיני מגיע לישראל, תוכלו להסתייע במתרגמים שלנו גם בעת ליווי המשלחת בארץ.

ביקורת מפעלים בסין

ביקורת מפעל סיןבמידה והתקשרתם עם מפעל בסין, וזאת לאחר איתור מפעל מתאים וניהול משא ומתן עסקי לטובת הצדדים, חשוב גם לערוך ביקורת קונסיסטנטית על התנהלות העבודה בפועל. גם כאן, "סודמן הקשר לסין" עומדת לרשותכם. אנו מפעילים שורה של סוכנים סיניים מקומיים אשר יכולים לספק לכם דו"חות שונים בנוגע למפעלים המדוברים. החל מתחילת העבודה, דרך ביקורת על הסחורה במקביל לייצורה, וכלה במועד המשלוח בפועל. הסוכנים שלנו יספקו לכם דו"חות מפורטים בזמן אמת המורכבים הן מפרמטרים קבועים מראש והן מדרישות ספציפיות המשתנות ממקרה למקרה. הבדיקות מבוצעות באופן פיסי בעת תהליך היבוא מסין וכוללות אלמנטים כגון:

  • הכרת המפעל טרם תחילת העבודה.
  • בדיקות ספורדיות ורנדומאליות של סחורות בזמן ההכנה.
  • השגחה על הסחורה בעת העמסתה על המכולות והקונטיינרים.
  • בדיקה מיוחדת באשר לתנאים סוציאליים במפעל (הימנעות מהתקשרות עם מפעלים המנצלים ילדים וכו').

 

שילוח ומכס

shipping-china11

 

"סודמן הקשר לסין" מספקת ללקוח הישראלי שירות ללא פשרות המבוסס על קשרים ענפים עם חברות ומפעלים מובילים בסין. במסגרת שירותינו השונים, אנו מעניקים ללקוח סיוע גם בנושאים כגון שילוח ושירותי הובלה בעת היבוא מסין. שירותי ההובלה ניתנים בים, באוויר וביבשה. הם מאפשרים לכם לשנע סחורות וטובין בסין, ולייצא מסין לישראל ולמדינות אחרות בעולם.

שירותי שילוח ומכס של "סודמן הקשר לסין" כוללים גם לוגיסטיקה, בירוקרטיה, סידור מסמכים, התמודדות עם המכס הסיני, שירותי אחסון בפרובינציות שונות בסין טרם המשלוח ועוד. במידה ותרצו לבקר בסין ולצפות במו עיניכם במפעל, נוכל לסייע לכם מבחינת שירותי ליווי משלחת לסין. שירות זה כולל גם פתרונות לוגיסטיים שונים (כגון בתי מלון, תחבורה, רשויות ממשלתיות וכו').