לקוחותינו ממליצים:

לקוחותינו ממליצים:

נטו - שלושת האופים

תרגום לסינית מקצועי ביותר

שכרתי את שירותך לתרגם מול טכנאי סיני שהגיע להפעיל לנו מכונות שנרכשו בסין, נדהמתי לגלות שלא רק התרגום היה מקצועי טכני, אמין, אלא גם את הבנתך הטכנית שבתוך 2 ימי עבודה הצלחת ללמוד את המכונות ואף לעזור לנו במתן פתרונות טכניים לציוד. בלעדיך לא היינו מגיעים לתוצאות והננו מודים לך על כל מכלול השירות המצוין. הננו משוכנעים שנזדקק לשירותיך בעתיד ונעשה זאת ללא היסוס.

צביקה פטל - מנהל המפעל
מאי 2016

חברת אייס רויאל בע"מ

יכולת טובה מאד לניהול משא ומתן

חברתנו, אייס רויאל בע"מ, עוסקת מזה מספר שנים ביבוא ציוד לגלידריות, הכולל מכונות גלידה קשה, מכ' יוגורט, מכ' קרח, ועוד. לירן סודמן סיפק שרותים לחברתנו במשך ארבע השנים האחרונות כנציג החברה בסין. במסגרת תפקידו, לירן איתר מוצרים ליבוא, איתר חברות ומפעלים מתאימים, ניהל משא ומתן על מחירי המוצרים, ודאג לשליחתם לישראל. אנו ממליצים בחום על שירותיו של לירן. לירן תפקד כחלק אינטגרלי בחברה, למרות היותו בחו"ל, גילה ידע רב בתחום חיפוש מוצרים ומפעלים, גילה חריצות ודבקות במטרה, יכולת טובה מאד לניהול משא ומתן, ידע מלא של השפה והתרבות הסינית, והיה לויאלי מאד לחברה ולצרכיה.

מויאל משה - מנכ"ל אייס רויאל בע"מ
יוני 2013

גן ילדים פינוקיה

תודה רבה!

שנה שעברה פתחתי משפחתון...היה לי תקציב שלא יכולתי לחרוג ממנו אבל רציתי לקנות דברים יפים,איכותיים שימושיים וכמובן במחירים טובים יותר ממה שיש לארצנו להציע... פניתי ללירן לקבלת עזרה והמלצה בבחירת המוצרים ובדיקתם מבחינת התאמה,איכות,תקן וכו... קיבלתי מלירן שרות אדיב,סבלני,מעמיק, איכפתי,מקצועי ומאוד מכבד וקולע לרצונותיי ולתקציב שברשותי. אני ממליצה בחום לפנות לשירות הרחב שלירן מספק ( הפנתי כמה מכרים שלי אליו בתחומים שונים שגם כן היו מאוד מרוצים). ללירן המון ידע בכל הקשור לייבוא וההתנהלות מול הסינים שיכול לעזור להמון עסקים (בכל התחומים)להתקדם ולהצליח במחירים אטרקטיבים! תודה רבה!

תמי כהן - פינוקיה
אפריל 2013

אביר המנופים בע"מ

מקצועי כמו תמיד

מודה מאוד על השירות האדיב, לולא השירות המקצועי שלכם איני סבור שהייתי מצליח בבניית הקשרים העסקיים מול סין. הייעוץ, התרגום הטלפוני וגם בתכתובת מול הגורמים הסינים עזר לעסק שלי לזנק קדימה.

אבי מזרחי
ינואר 2013

פייפר קאפס אינטרנשיונל בע"מ

תודה על התרגום המקצועי

התרגום הסימולטני שסיפקת לנו בעת ההדרכה לעובדי המפעל לא יסולא בפז, ביומיים שהיית איתנו העובדים הבינו את נושא תפעול המכונות יותר מאשר בשבועיים השלמים הקודמים להגעתך (עם מתרגמים אחרים). כל נושא התקשורת ומערכת היחסים העסקית אשר ביננו לבין הספקים הסינים השתפרה בזכות הייעוץ המקצועי והתרגום הסימולטני שסיפקת לנו. מעכשיו אנו פונים רק אליכם.

שרון שקד
מאי 2013

גלדק בע"מ

שירות מקצועי

לירן תודה על עזרתך בתרגום ואיתור המוצרים, מקצועי ואדיב כמו תמיד! אזדקק לשירותיך שוב בקרוב.

איב בללי
אוגוסט 2012

אורי גנור - עו"ד ונוטריון

העבודה שסיפקת מעולה!

אני רוצה לאמר לך כמה אנחנו מרוצים ושבעי רצון ממך, מהעבודה המקצועית שלך ובכלל מהסגנון האדיב שלך שלדעתנו לא פחות חשוב. אתה ענק והעבודה שסיפקת לנו מעולה. לא רק שעבודת התרגום היתה מעולה, הבחנו בהשקעה הרבה שלך בפרטים הקטנים. יש ביטוי שאומר טוב שם טוב משמן טוב, הגישה של אמינות ושקיפות בעסקים, כמו גם בחיים, לטווח ארוך, תמיד מנצחת, אנחנו נמשיך לעבוד עוד רבות ביחד.

אורי גנור - נוטריון
נובמבר 2011